شرکت سربلند تولید کننده دستگاه های بسته بندی سبزی، بسته بندی روغن، پرکن مایع ظرفشویی، استرچ پالت، شیرینگ پک، سیل وکیوم، سیل حرارتی و … با عنایت حضرت پروردگار حکیم و با اتکا به تحصیلات آکادمیک و تجربه گران سنگ در صنعت کشور، فعالیت خود را در سال 1392 آغاز نمود. در ابتدای فعالیت اولین محصول بر اساس پارامترهای مهندسی در نرم افزارهای مهندسی مکانیک طراحی و سپس با استفاده از تکنولوژی های روز اعم از لیزر CNC ساخته شد و همین رویه تا به امروز با قوت بیش تر ادامه داشته است. اکنون دستگاه های ساخت این مجموعه درحد استانداردهای CE اروپا ساخته می شود. که این امر باعث افزایش روزافزون فروش به تولیدکنندگان داخلی و خارجی شده است.
در این مجموعه، فرآیند کنترل کیفیت (QC) و تحقیق و توسعه (R&D) اعمال می گردد.

سرمایه ما لطف حضرت حق و اعتماد و رضایت مشتریان می باشد.

چشم انداز این مجموعه، حمایت از تولیدکنندگان داخلی، کسب رضایت حداکثری مشتریان در کنار بالابردن کیفیت محصولات و همچنین صادرات روز افزون ماشین آلات و کسب افتخار برای میهن عزیزمان ایران می باشد.

سربلند

گروه صنعتی سربلند فعالیت خود را با هدف تولید کالای ایرانی با کیفیت، مطابق با استاندارد های جهانی از سال 1392 آغاز کرد. سربلند همواره توانسته تمام محصولات تولیدی خود را با دستگاه های به روز و پیشرفته تولید کند. این امر کیفیت محصولات تولیدی را روز به روز افزایش خواهد داد. فعالیت اصلی شرکت تولیدی سربلند، تولیدکننده انواع دستگاه های بسته بندی و پک بندی است. از دستگاه های بسته بندی می توان به موارد زیل اشاره کرد.

الف- دستگاه سیل وکیوم

ب- دستگاه سیل وکیوم روتاری

ج- دستگاه سیل وکیوم اتومات

د- دستگاه سیل وکیوم کشویی

ه- دستگاه پرکن مایعات اتومات

و- دستگاه پرکن مایعات خطی

ز- دستگاه پرکن مایعات ۴ نازله

ح- دستگاه پرکن مایعات غلیظ

ط- استرچ پالت

ی- میکسر پودر

ک- شیرینگ پک

ل- لیبل شیرینگ و غیره اشاره کرد.

تمام دستگاه های سربلند کاملا ایرانی و یکی از تولیدکنندگان ایرانی است که در حوزه‌ی تولید و فروش انواع دستگاه های بسته بندی با تکنولوژی روز فعالیت حرفه‌ای دارد.

شرکت سربلند

شرکت تولیدی سربلند در آغاز و ابتدای راه تنها به ‌منظور تولید نوعی از دستگاه بسته بندی تأسیس گردید. اما به مرور زمان و با توجه به اهمییت دستگاه های بسته بندی و تکمیل سبد تولیدی خود، تنوع محصولات را بیشتر و بیشتر کرد. ما در این راه سعی بر آن داشته ایم که با استفاده از تجهیزات و لوازم با کیفیت ایرانی در دستگاه‌ های بسته بندی از کارآفرین های ایرانی حمایت کنیم. بسیاری از شرکت‌ها، کارخانه ها و کارگاه های بزرگ و کوچک در اقصی نقاط کشور و نیز کشورهای همسایه از مشتریان این مجموعه می‌باشند.

نقش سربلند در بازار دستگاه های بسته بندی چیست؟

سربلند یکی از تنها مجموعه هایی است که تولید با راندمان و تکنولوژی بالای دستگاه سیل وکیوم در ایران را انجام می دهد. تولید دستگاه سیل وکیوم با کیفیت بالا به همراه گارانتی واقعی یکی از خدمات ارزشمند سربلند است.

منظور از «سیل وکیوم»، بسته بندی ظروف پلاستیکی به وسیله نایلون روی ظروف می‌باشد. به طوری که قبل از دوخت نایلون روی ظرف هوای داخل ظرف تخلیه (وکیوم) و در صورت نیاز گاز تزریق می‌شود. وکیوم و تزریق گاز مدت زمان ماندگاری محصول را افزایش می‌دهد.

شعار «سربلند» نیز به دنبال چهار دغدغه و بر پایه‌ی چهار اصل اساسی بنیان نهاده شده است:

  1. ضمانت یا گارانتی واقعی
  2. خدمات پس از فروش معتبر
  3. مناسب‌ترین قیمت
  4. بالاترین کیفیت

محصولات سربلند شامل چه مواردی است؟

محصولات سربلند در دو دسته بندی کلی شامل موارد زیر تقسیم بندی می‌شود: دستگاه پرکن مایعات، سیل وکیوم، دستگاه بسته بندی سبزی، دستگاه پرکن مایعات غلیظ، دستگاه پرکن روغن، لیبل شیرینگ، دستگاه شیرینگ پک، استرچ پالت

سربلند به منظور تولید و کارآفرینی، در خط تولید خود از مهندسین و متخصصین با تجربه استفاده کرده است. بدین ترتیب محصولات با کمترین خطا و نقصی تولید می‌شوند. برنامه اصلی و هدف این شرکت روی تولید انواع دستگاه بسته بندی چون دستگاه پرکن روغن، سیل وکیوم، دستگاه شیرینگ پک، استرچ پالت، سیل حرارتی، پرکن روتاری و… متمرکز گردیده است.

مزیت های سربلند بر سایر توزیع‌کنندگان عرصه دستگاه های بسته بندی چیست؟

می‌توان یکی از مهم ترین مزیت های سربلند را ارائه‌ی دسته متنوع و کاملی از با کیفیت ترین محصولات دستگاه های بسته بندی دانست.

از دیگر مزیت‌های این مجموعه برای فروشندگان دستگاه های بسته بندی، امکان دسترسی آسان به اخبار و اطلاعات از طریق عضویت در سایت می‌باشد.

یکی دیگر از مزیت های سربلند به عنوان تولیدکننده دستگاه های بسته بندی این است که مشتریان مجبور نیستند فقط دستگاه های اتوماتیک و گران‌قیمت را سفارش و خریداری نمایند. سربلند دستگاه های خانگی و نیمه اتومات هم ارائه می دهد که قیمت به مراتب مناسب تری از دستگاه اتوماتیک دارد.

قیمت پایین و مناسب محصولات، کیفیت بالا محصولات، میزان رضایت مندی بالای مشتریان، کارآفرینی، افزایش کیفیت، ارائه انواع محصولات محصولات و… از عواملی است که باعث محبوبیت این برند و محصولاتش گردیده است.

 

فروشگاه اینترنتی دستگاه های بسته بندی سربلند