دستگاه پرکن مایعات

زمان مطالعه: 5 دقیقه

 

دستگاه پرکن چیست؟

دستگاه پرکن، جهت پر کردن حجم مشخصی از مواد مختلف جامد مثل پودری و گرانولی، مایعات مثل انواع نوشیدنی ها، نیمه مایع مثل انواع سس با ویسکوزیته و چگالی مختلف داخل بطری یا شیشه های پلاستیکی، فلزی و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه پرکن در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد از دستگاه پر کن مایعات گرفته تا پودری و گرانولی، همه در خانواده دستگاه های پرکن قرار می گیرند، هرکدام از این دستگاه ها می توانند به یکی از سه شکل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی تولید شوند و بنا به حجم تولیدی شرکت های متقاضی مورد استفاده قرار بگیرند.

پرکن مایعات سیلندر پیستون

دستگاه پرکن مایعات و اهمیت آن

فرایند پرکردن مایعات به صورت دستی موجب اتلاف مایعات در اثر نشت و زمان می شود. دستگاه های مدرن پر کننده مایعات که به اشکال پیشرفته با کنترل ها و ویژگی های کاربرپسند ارائه می شوند، بهترین انتخاب برای بسته بندی مایعات در صنایع در زمان بهینه تر و با نیروی کار کمتر هستند.

دستگاه های پرکن مایعات از موارد بسیار حائز اهمیت در صنایع مختلف مانند دارویی، آرایشی و بهداشتی، غذایی و … می باشد. با استفاده از این دستگاه ها می توان عملیات پر کردن مایعات در داخل ظروف را با دقت و سرعت بالا انجام داد.

پر کن مایعات برای پرکردن انواع نوشیدنی، آب، روغن، آبمیوه، اسید، سس های سالاد و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شوند. دستگاه پر کن مایعات راه حلی بسیار موثر برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در انواع ظروف، بطری را فراهم می کند.

ظروف در مسیری حرکت می کنند که پس از پر شدن از مایع، در ادامه مسیر مراحل دیگر بسته بندی مانند درب بندی، جت پرینت، و شیرینگ انجام می گیرد.

این دستگاه ها جهت پرکن مایعات رقیق و پرکن مایعات غلیظ با چند مکانیزم ثقلی، پیستونی و پمپی و… را فراهم می کنند.

دستگاه پرکن مایعات

پرکن مایعات رقیق و پرکن مایعات غلیظ

مایعاتی که دارای ویسکوزیته یا گرانروی بالایی هستند در دسته مایعات غلیظ قرار می گیرند مانند عسل و یا سس سالاد.برای پر کردن این مواد داخل بطری ها از دستگاه پرکن مایعات غلیظ با یکی از 3 مکانیزم پمپی، ثقلی و پیستونی استفاده می شود.

مایعات رقیق مانند انواع نوشیدنی ها، عرقیجات، نوشابه های گازدار، رفتاری شبه آب دارند که برای پرکردن این مواد داخل بطری از دستگاه پرکن مایعات رقیق یا کم غلظت استفاده می شود، در این مدل دستگاه پرکن مایعات یک مخزن تعبیه شده که دارای کنترل سطح می باشد و هدایت مایعات رقیق را به داخل ظروف بر عهده دارد و توسط نازل های پنوماتیک کنترل حجم می شود.

مکانیزم پر شدن در این مدل دستگاه به هر سه روش ثقلی، پمپی و پیستونی صورت می گیرد.
پرکن مایعات رقیق

انواع مکانیسم های دستگاه پرکن مایعات

هر کدام از ماشین های پرکننده دارای کاربرد های متفاوتی هستند و به همین دلیل نیز آشنایی با انواع آن قبل از خرید الزامی می باشد. در ادامه به معرفی دستگاه پرکن مایعات می پردازیم:

 1. پرکن مایعات ثقلی

  دستگاه پرکن مایعات ثقلی به نسبت بقیه مکانیسم ها هزینه ی پایین تری دارد اما دقت پرکردن آن نسبت به بقیه کم تر ولی سرعت مناسب تری دارد. این مکانیسم برای محصولات رقیق کاربرد دارد.

 2. پر کن مایعات سیلندر و پیستون

  دستگاه پر کن مایعات سیلندر و پیستون نسبت به سایر مکانیسم ها دقت به مراتب بهتری دارد وبرای محصولات غلیظ بسیار مناسب است.

 3. دستگاه پرکن مایعات پمپی

 4. دستگاه پرکن مایعات لودسلی (توزین دار)

  دستگاه پر کن مایعات لودسلی (توزین دار) نسبت به سایر مکانیسم ها هزینه ی بالاتری دارد اما دقت و سرعت آن بیشتر است. این مکانیسم برای محصولات رقیق و غلیظ  کاربرد دارد.

همه دستگاه ها به صورت اتومات و هم به صورت نیمه اتومات ساخته می شوند.

انواع دستگاه های پرکن مایعات

 1. دستگاه پرکن خطی مایعات

  در دستگاه پرکن مایعات خطی با حرکت ظروف بر روی نوار نقاله به‌ صورت اتومات توسط نازل‌های موجود عملیات پر کردن آغاز و سپس توسط دستگاه درب بند ظروف دستگاه بسته‌ بندی و پلمپ می‌شوند. در انتها نیز مشخصات محصول توسط دستگاه جت پرینتر بر روی آن درج می گردد. نازل های این دستگاه در مدل های مختلف به‌صورت دو نازله، سه نازله، چهار نازله الی ۱۲ نازله و بصورت استیل ساخته می شوند.
  این دستگاه برای مایعات غلیظ و رقیق کاربرد دارد و با مکانیزم های عنوان شده قابل ساخت است.

 2. دستگاه پرکن روتاری مایعات

  در دستگاه پرکن مایعات روتاری با حرکت لیوان در مسیر صفحه گردان توسط نازل های موجود عملیات پرکردن و بسته بندی صورت می گیرد. این دستگاه قابلیت پرکردن مایعات غلیظ و رقیق را دارد. و بصورت تک فاز قابل ساخت است. دستگاه به صورت تک نازل، دو نازل و سه نازل قابل ارائه است.
  این دستگاه با مکانیزم های ثقلی، سیلندر پیستون، پمپی و لودسری (توزین دار) قابل تولید است.

 3. دستگاه پرکن لیوانی مایعات

  دستگاه پر کن لیوانی در دو مدل روتاری و خطی برای پر کردن ظرف های لیوانی با دهانه های گرد و غیر گرد و نیز ظروف جار کاربرد دارد.
  محصولاتی مانند ماست، دوغ، زیتون، شربت، کرم دست و صورت و غیره را با این دستگاه می توان بسته بندی نمود. دستگاه پرکن لیوانی برای مایعات رقیق و غلیظ ساخته می شود.

 4. پرکن تیوپ مایعات

  در دستگاه تیوپ پرکن با قرارگیری تیوپ به‌صورت دستی یا اتومات در قالب و تنظیم سنسورخال بین زاویه قرارگیری تیوپ، محصول با مکانیزم سیلندر پیستون داخل تیوپ پر شده و سپس دهانه تیوپ به وسیله هیتر گرم شده و دوخت انجام می شود.
  در قسمت پرکن دستگاه مذکور، برحسب محصول مخزن دوجداره با سیستم گرم‌کن به‌همراه میکسر تعبیه خواهد شد.

دستگاه پرکن روغن

سوالات متداول

دستگاه های پرکن مایعات با چه ظرفیتی کار می کنند؟

باتوجه به این که ظرفیت بالای مورد نیاز می باشد یا ظرفیت پایین هم مناسب است، می توان از دستگاه های مدل اتومات یا نیمه اتومات استفاده نمود. در ظرفیت های بالا قطعا مدل های اتومات جواب گو است که البته تعداد نازل های دستگاه هم در ظرفیت دستگاه تاثیر زیادی دارد.در ظرفیت های پایین از مدل نیمه اتومات استفاده می گردد.

اولین مورد اصلی در انتخاب، غلیظ یا رقیق بودن محصول است.اگر محصول غلیظ باشد میزان غلظت آن اهمیت داردو میزان چسبندگی و روندگی هم مهم می باشند.از موارد دیگر می توان به نوع ظرف و ظرفیت تولید و سایر موارد اشاره نمود.

به کار تولید کارگاه های کوچک دستگاه های نیمه اتومات مناسب تر است.البته اگر تولید بالا باشد دستگاه های مدل اتومات به صرفه تر خواهد بود.

قیمت کلی دستگاه ها با توجه ب اتومات و نیمه اتومات بودن مشخص می شود.در مرحله ی بعد مکانیزمی که برای پرکردن محصول داخل ظرف استفاده می شود بسیار اهمیت دارد.تا قیمت دقیق تر معین شود.در صورت تماس با کارشناسان ما در مجموعه سربلند می توانید از قیمت دقیق دستگاه ها مطلع شوید.

یکی از مکانیزم هایی که در دستگاه های پرکن به کار برده می شود در واقع مکانیزم سیلندر و پیستون است و به طور ساده عملکرد آن شبیه به سرنگ آمپول می باشد. به این شکل که محصول به داخل سیلندر آن وارد می شود و به همان اندازه ای که وارد شده خارج و داخل ظرف ریخته می شود .در سرنگ آمپول دست انسان به عنوان عملکرد عمل می کند اما در دستگاه ها از جک های پنوماتیک و جک های هیدرولیک و یا موتورهای سرو برای حرکت دادن پیستون داخل سیلندر استفاده می شود. دستگاه پر کن سیلندر و پیستون هم به صورت مدل اتومات و هم نیمه اتومات با 2 تا 8 نازل ساخته می شود. این مکانیزم دقت بسیار خوبی در پرکردن به ویژه محصولات غلیظ دارد و کاربرد بسیاری در صنایع مختلف غذایی، صنعتی و دارویی دارد.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط شرکت سربلند شامل ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشند و آموزش کار با دستگاه ها توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد. ارسال به تمام نقاط ایران و خارج از کشور. تماس با کارشناسان فروش: ۰۲۶۳۴۸۲۶۳۱۱ – ۰۹۱۲۸۱۵۴۱۰۲

 

مزایای استفاده از دستگاه پرکن مایعات

 • دقت
  باید به این نکته توجه داشته باشیم که اگر پرکردن بصورت دستی انجام گیرد تلورانس حجمی ظروف مختلف بالا خواهد بود و این مورد می تواند باعث سلب اعتماد مشتری شود چرا که مشتری نمی پذیرد که هر بار یک محصول را با مقدار و حجم متفاوت تری نسبت به قبل خریداری نماید پس دقت در امر پر کردن می تواند از مهمترین ویژگی های دستگاه پرکن مایعات باشد.
 • سهولت در امر پر کردن
  پر کردن مایعات گاز دار همواره با مشکلات بسیاری مواجه است که با وجود دستگاه های پرکن مایعات این مشکل از بین رفته و به راحتی قابل انجام است.
 • تسریع در روند تولید
  زمان عامل مهمی است که برای هر کسب و کاری یکی از فاکتورهای کلیدی تولید محسوب می شود، دستگاه پرکن مایعات دارای نازلی می باشد که بنابه حجم تولید کم و زیاد می شود و عمل پر کردن را می توان با افزایش نازل تسریع بخشید و در نهایت تولید چند برابری را در یک بازه زمانی کوتاه تری حاصل کرد.
 • عدم دخالت دست
  استفاده از نیروی انسانی کمتر برای تولید بالا و عدم دخالت دست در فرآیند کاری و در نتیجه افزایش بهداشت از عوامل موثر در استفاده از دستگاه های پرکن مایعات می باشد.

در نظر داشته باشید که هر چقدر آپشن های دستگاه پرکن بیشتر و مکانیزه تر باشد، عواملی که به آنها اشاره شد بسیار چشم گیر تر می شود و این یعنی کار کمتر و درآمد بهتر.

دستگاه پرکن دقیق

نحوه عملکرد دستگاه پرکن مایعات

دستگاه های پرکن مایعات چگونه کار می کنند؟ در پرکننده ها محصول به صورت پر فشار به داخل ظروف و بسته بندی های مورد نظر فرستاده می شود. دستگاه ثقلی که محبوب‌ترین مدل برای دستگاه پرکردن مایعات به حساب می‌آید، مکانیسم مخصوص به خود را برای فعالیت دارد.

به طوری که مایع رقیق در مخزن در نظر گرفته شده در بالای دستگاه پرکن قرار می گیرد و سپس به‌ واسطه نازل یا نازل هایی که دستگاه دارد، به سطح پایین‌ تری منتقل می شود.

دقت داشته باشید که ظروف باید در زیر نازل ها قرار گیرند تا مایع پس از خروج، به آن ها وارد شود. باید متذکر شد این دستگاه دارای سنسوری است که ظروف بسته بندی را شناسایی کرده و سپس محصول توسط نازل یا قیف های مخصوصی درون آنها سرازیر می شود.

مهم ترین نکته قبل از پر کردن ظروف، خالی کردن هوای داخل آنهاست که معمولا از طریق MPA ( روش اتمسفر اصلاح شده ) با تزریق گاز انجام می گیرد. در دستگاه های تمام اتوماتیک از یک صفحه نمایش PLC برای وارد کردن دستورالعمل های لازم استفاده می شود.

نمونه خارجی دستگاه پرکن

 

 

قیمت دستگاه پرکن مایعات و راهنمای خرید

تفاوت در مدل های مختلف دستگاه های پرکن مایعات ، زمان ساخت، اندازه دستگاه، روش عملکرد ماشین آلات و … از جمله مواردی هستند که بر روی قیمت انواع دستگاه پرکننده مایعات تاثیر می گذارند.

اگر پس از بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدید که دستگاه های پرکن مایعات برای پیشرفت کسب و کار شما یک گزینه عالی و ایده آل است، حالا وقت آن رسیده است تا برای خرید اقدام کنید.

پرکن مایعات 8 نازل

 

برخی موارد مورد توجه در هنگام خرید دستگاه پرکن مایعات به شرح زیر می باشد:

 • دستگاه پرکننده مایعات را متناسب با نوع محصولی که ارائه می دهید، انتخاب کنید.
 • در هنگام انتخاب دستگاه مورد نظر به دستی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن توجه کنید.
 • ظرفیت تولید دلخواه خود را از قبل مشخص نمایید.
 • نوع، شکل و اندازه بطری یا ظرف بسته بندی را در نظر بگیرید.
 • دستگاه پرکن را از یک تولید کننده معتبر و قابل اعتماد خریداری کنید.

گروه تولیدی سربلند به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان ماشین آلات بسته بندی به ویژه انواع دستگاه پرکن، می تواند بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها را در اختیار شما قرار دهد.

دستگاه پرکن اتوماتیک

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط
شرکت سربلند شامل ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشند و آموزش کار با دستگاه ها توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه های بسته بندی موادغذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره 02634826311 – 09128154102 تماس حاصل فرمایید و یا برای درخواست مشاوره از طریق فرم "صفحه تماس با ما" اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

94 دیدگاه برای “دستگاه پرکن مایعات

  • مدیر سایت گفته:

   سلام و عرض احترام در متن سایت انواع و نحوه ی فرآیند توضیح داده شده و
   همچنین کلیپی هم موجود می باشد که می توانید مشاهده نمایید.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام در دو مدل روتاری و خطی برای پر کردن ظرف های لیوانی با دهانه های گرد و غیر گرد و نیز ظروف ها کاربرد دارد.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام محصولاتی مانند ماست، دوغ، زیتون، شربت، کرم دست و صورت و غیره را با این دستگاه می توان بسته بندی نمود. دستگاه پرکن لیوانی برای مایعات رقیق و غلیظ ساخته می شود.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب برای اطلاع دقیق از قیمت دستگاه با کارشناسان فروش به شماره ۰۲۶۳۴۸۲۶۳۱۱ – ۰۹۱۲۸۱۵۴۱۰۲ درتماس باشید.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام قیمت محصول با توجه قالب و عملکرد مورد نیاز شما متفاوت است البته میتوانید برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره تماس 09128154102 در تماس باشید.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام بله کلیه دستگاه های تولیدی مجموعه ما دارای یک سال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش می باشد.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام دستگاه پر کن مایعات لودسلی (توزین دار) نسبت به سایر مکانیسم ها هزینه ی بالاتری دارد اما دقت و سرعت آن بیشتر است. این مکانیسم برای محصولات رقیق و غلیظ کاربرد دارد.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام دستگاه پر کن لیوانی در دو مدل روتاری و خطی برای پر کردن ظرف های لیوانی با دهانه های گرد و غیر گرد و نیز ظروف ها کاربرد دارد.

 1. سجاد غلامی گفته:

  سلام وقت بخیر دستگاه روتاری مایعات چند نازل میتونه باشه و قابلیت پر کردن مایعات غلیظ را دارد؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام این دستگاه قابلیت پرکردن مایعات غلیظ و رقیق را دارد. و بصورت تک فاز و دو فاز قابل ساخت است و نازل های دستگاه به صورت تک نازل، دو نازل و سه نازل قابل ارائه است.

 2. عادل مروتی گفته:

  سلام خسته نباشید برای سیل وکیوم کردن دهانه ی لیوان دوغ کدوم دستگاه مناسبه؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام دستگاه پر کن لیوانی در دو مدل روتاری و خطی برای پر کردن ظرف های لیوانی با دهانه های گرد و غیر گرد و نیز ظروف ها کاربرد دارد.
   محصولاتی مانند ماست، دوغ، زیتون، شربت، کرم دست و صورت و غیره را با این دستگاه می توان بسته بندی نمود. دستگاه پرکن لیوانی برای مایعات رقیق و غلیظ ساخته می شود.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد از دستگاه پر کن مایعات گرفته تا پودری و گرانولی، همه در خانواده دستگاه های پرکن قرار می گیرند.

 3. تراب احمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر و سلامتی باشه برای پر کردن سس سالاد در رستوران هم کاربرد دارد ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام پر کن مایعات برای پرکردن انواع نوشیدنی، آب، روغن، آبمیوه، اسید، سس های سالاد و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شوند. دستگاه پر کن مایعات راه حلی بسیار موثر برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در انواع ظروف، بطری و مخزن را فراهم می کند.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام همه دستگاه ها به صورت اتومات و هم به صورت نیمه اتومات ساخته می شوند.

 4. پریسا محمدی گفته:

  سلام وقتتون بخیر برای دستگاه سیل لیوانی برای دهانه غیر گرد هم کاربرد داره؟

 5. منیژه نظر بیگی گفته:

  سلام وقتتون بخیر و سلامتی باشه،برای مایعات غلیظ مدل پیستون و سیلندر مناسبه؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام دستگاه پر کن مایعات سیلندر و پیستون نسبت به سایر مکانیسم ها دقت به مراتب بهتری دارد وبرای محصولات غلیظ بسیار مناسب است.

 6. مونا جعفری گفته:

  سلام خسته نباشید و خدا قوت ،نحوه ی عملکرد پیستون و سیلندر چطوره؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام به طور ساده عملکرد آن شبیه به سرنگ آمپول می باشد.به این شکل که محصول به داخل سیلندر آن وارد می شودو به همان اندازه ای که وارد شده خارج و داخل ظرف ریخته می شود .
   در سرنگ آمپول دست انسان به عنوان عملکرد عمل می کند اما در دستگاه ها از جک های پنوماتیک و جک ای هیدرولیک و یا متور های سرو برای حرکت دادن پیستون داخل سیلندر استفاده می شود.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام جهت پر کردن حجم مشخصی از مواد مختلف جامد مثل پودری و گرانولی، مایعات مثل انواع نوشیدنی ها، نیمه مایع مثل انواع سس با ویسکوزیته و چگالی مختلف داخل بطری یا شیشه های پلاستیکی، فلزی و …. مورد استفاده قرار می گیرد.

 7. مروارید کاظمی گفته:

  سلام خسته نباشید برای پر کردن مایعات مثل آب میوه کاربرد دارد؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام پر کن مایعات برای پرکردن انواع نوشیدنی، آب، روغن، آبمیوه، اسید، سس های سالاد و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شوند. دستگاه پر کن مایعات راه حلی بسیار موثر برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق در انواع ظروف، بطری را فراهم می کند.

 8. شایان مصباحی گفته:

  سلام و عرض ادب ،چطور میشه دستگاه مورد نظر و خوب را انتخاب کرد؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام اولین مورد اصلی در انتخاب، غلیظ یا رقیق بودن محصول است.اگر محصول غلیظ باشد میزان غلظت آن اهمیت داردو میزان چسبندگی و روندگی هم مهم می باشند.از موارد دیگر می توان به نوع ظرف و ظرفیت تولید و سایر موارد اشاره نمود.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام ،هرکدام از این دستگاه ها می توانند به یکی از سه شکل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی تولید شوند و بنا به حجم تولیدی شرکت های متقاضی مورد استفاده قرار بگیرند.

 9. محبوبه حمیدی گفته:

  سلام و عرض ادب و خسته نباشید چه نوع ظرف هایی میشه استفاده کرد به صورت دلخواه ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام ما قابلیت ساخت دستگاه برای هر ظرف با هرشکل منظم یا غیر منظمی رو داریم (گرد لیوانی، مربع، مستطیل، بیضی و غیره).البته در بازار یکسری ظروف استاندارد موجود است
   که اگر از آن ها استفاده کنید راحت تر هستید. چون فرآیند ساخت قالب ظروف چه با مکانزیم ترموفرمینگ و چه تزریق کار زمانبری هست و هزینه اولیه زیادی هم باید به تولید کننده ظرف بپردازید.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام زمان عامل مهمی است که برای هر کسب و کاری یکی از فاکتورهای کلیدی تولید محسوب می شود، دستگاه پرکن مایعات دارای نازلی می باشد که بنابه حجم تولید کم و زیاد می شود و عمل پر کردن را می توان با افزایش نازل تسریع بخشید
   و در نهایت تولید چند برابری را در یک بازه زمانی کوتاه تری حاصل کرد.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب مکانیزم پر شدن در این مدل دستگاه به هر سه روش ثقلی، پمپی و پیستونی صورت می گیرد.

 10. مهرداد محمدی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید طعم مواد غذایی هنگام سیل وکیوم تغییر نمیکنه ،چون تازه بودن و تغییر نکردن موادغذایی برای ما اولویته .

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ،کاملا درک میکنم که توی شرایط اقتصادی نگه داری و حفظ موادغذایی بسیار مهمه ،از آنجایی که مواد غذایی در غیاب هوا بسته بندی می شوند، رطوبت، بافت و طعم آن ها حفظ می شود. ارزش غذایی غذا نیز دست نخورده باقی می ماند.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ،در دستگاه تیوپ پرکن با قرارگیری تیوپ به‌صورت دستی یا اتومات در قالب و تنظیم سنسورخال بین زاویه قرارگیری تیوپ، محصول با مکانیزم سیلندر پیستون داخل تیوپ پر شده و سپس دهانه تیوپ به وسیله هیتر گرم شده و دوخت انجام می شود.
   در قسمت پرکن دستگاه مذکور، برحسب محصول مخزن دوجداره با سیستم گرم‌کن به‌همراه میکسر تعبیه خواهد شد.

 11. سارا شهبازی گفته:

  سلام وقتتون بخیر من برای خرید دستگاه دارم اقدام میکنم و خیلی بار طرز کار پیستون و سیلندر آشنایی ندارم اگر امکان داره چند خطی توضیح بدید که بعد اقدام به خرید کنیم؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب بله حتما توضیح میدهیم،یکی از مکانیزم هایی که در دستگاه های پرکن به کار برده می شود در واقع مکانیزم سیلندر و پیستون است و به طور ساده عملکرد آن شبیه به سرنگ آمپول می باشد.به این شکل که محصول به داخل سیلندر
   آن وارد می شودو به همان اندازه ای که وارد شده خارج و داخل ظرف ریخته می شود .در سرنگ آمپول دست انسان به عنوان عملکرد عمل می کند اما در دستگاه ها از جک های پنوماتیک و جک های هیدرولیک و یا موتورهای سرو برای حرکت دادن
   پیستون داخل سیلندر استفاده می شود.دستگاه پر کن مایعات سیلندر و پیستون هم به صورت مدل اتومات و هم نیمه اتومات با ۲ تا ۸ نازل ساخته می شود.این مکانیزم دقت بسیار خوبی در پرکردن به ویژه محصولات غلیظ داردو کاربرد
   بسیاری در صنایع مختلف غذایی، صنعتی و دارویی دارد.

 12. معصومه جهاندار گفته:

  سلام و خسته نباشید به سایت سربلند یه سوال و ان اینکه تفاوت قیمت به خاطر چی هست اصلا؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام تفاوت در مدل های مختلف دستگاه های پرکن مایعات ، زمان ساخت، اندازه دستگاه، روش عملکرد دستگاه ها و … از جمله مواردی هستند که بر روی قیمت انواع دستگاه پرکننده مایعات تاثیر می گذارند.

 13. نیما دانشی گفته:

  سلام وقت بخیر برای پر کردن دوغ با لیوان دهانه ی گرد کدوم مناسبه البته تیراژ تولید 200 عدد در روزه ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ،البته برای پیشنهاد دستگاه فاکتور های دیگه هم مهمه اما به عنوان نمونه دستگاه پر کن لیوانی در دو مدل روتاری و خطی برای پر کردن ظرف های لیوانی با دهانه های گرد و غیر گرد و نیز ظروف جار کاربرد دارد.

 14. مهدی سعیدی گفته:

  سلام برای یه کارگاه کوچیک مناسبه یا باید سایز کسب و کار بزرگتر باشه ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ،بله مناسبه برای کسب و کار و کارگاه های کوچک و کارگاه های بزرگ تا کارخانه ها مناسب و به صرفه می باشد.

 15. کاظم علیخانی گفته:

  سلام و عرض ادب برای انتخاب دستگاه چه مواردی حتما باید توجه بشه؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام اولین مورد اصلی در انتخاب، غلیظ یا رقیق بودن محصول است.اگر محصول غلیظ باشد میزان غلظت آن اهمیت داردو میزان چسبندگی و روندگی هم مهم می باشند.از موارد دیگر می توان به نوع ظرف و ظرفیت تولید و سایر موارد اشاره نمود.

 16. عطیه نامداری گفته:

  سلام وقتتون بخیر برای دونستن گارانتی و هم اینکه بشه با شما مشاوره کرد ه مراحلی باید طی بشه چون من تازه یه کار خانگی شروع کردم و نیاز به مشاوره در انتخاب دستگاه که مقرون به صرفه باشه دارم ممنون؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ،
   برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه های بسته بندی موادغذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره ۰۲۶۳۴۸۲۶۳۱۱ – ۰۹۱۲۸۱۵۴۱۰۲ تماس حاصل فرمایید
   و یا برای درخواست مشاوره از طریق فرم “صفحه تماس با ما” اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 17. امیر حسین کریم خانی گفته:

  سلام وقت بخیر چه امکاناتی اضافه بشود امکان دارد قیمت دستگاه بالاتر برود و تغییر بکند؟چون دستگاه رو با امکانات اضافه که میشه بهش اضافه کرد میخواهیم ؟ممنون

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ، بله امکتن دارد که اضافه بشود اما بهتر است ابتدا باید با همکاران فروش بنده صحبت کرده تا بتوانند راهنمابیی لازم رو انجام بدهند.

 18. ایمان نوربخت گفته:

  سلام این دستگاه فقط مخصوص مایعات یا فرق دارد؟چون اطلاعات لازم رو ندارم و با توجه به این که برای یه کسب و کار کوجک میخوام ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام ،این دستگاه برای مایعات میباشد که ب توجه به غلظت مایعات متفاوت می باشدو همچنین شما کیتوانید برای کسب راهنمایی رایگان با مشاوران و همکاران بنده در فروش در ارتباط باشید.

 19. صادق عباسی گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید به مجموعه سربلند برای بار دوم از مجموعه شما دستگاه خریدیم لازم بود که از پشتیبانی عالی شما و کیفیت دستگاه ها و همچنین مشاوران خوبتون این تشکر رو انجام بدم و امیدوارم کسب و کارتون رونق پیدا کنه.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما ،ممنون از اعتماد و لطف شما به این مجموعه ،قدردان شما هستیم.

 20. هما حکیمی گفته:

  سلام دستگاه ها اکثرا اتومات هستن؟مدل نیمه اتومات پرکن مایعات رو هم دارین و ساخت کدوم کشوره و کدوم مدل ها رو موجود دارین؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب ،برای اطلاع از موجودی و همجنین انتخاب دستگاه متناسب با تیراژ تولیدی و عملکرد مدنظر شما میتوانید با کارشناسان مجموعه سربلند در تماس باشید.

 21. لیلا نامداری گفته:

  سلام تفاوت ضمانت و قیمت پرکن مایع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک چه مقدار هست و مناسب چند متراژ کارگاه تولیدی هست ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام
   برای دریافت مشاوره و راهنمایی از قیمت و ضمانت و اطلاعاتی از این قبیل میتوانید با شماره واتسپ موجود در سایت در تماس باشید.

 22. علی شهبازی گفته:

  . سلام خسته نباشید اگر امکانش هست بفرمایید که دستگاه پرکن مایعات با غلظت بالا چند نازل هست ؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام
   دستگاه های پرکن مایعات ما در تعداد نازل های مختلف طبق نظر مشتریان طراحی و تولید میشوند..

  • امین سلطانی گفته:

   باسلام و عرض احترام دستگاه پرکننده مایعات را متناسب با نوح محصولی که ارائه می دهید، انتخاب کنید و همچنین میتوانید با راهنمایی بیشتر و مشاوره ی رایگان با واتساپ 09128154102 در تماس باشید.

  • امین سلطانی گفته:

   با سلام و عرض احترام دستگاه متناسب با غلظت مایعات برای پرکردن بطری متفاوت است
   دستگاه های مدرن پر کننده مایعات که به اشکال پیشرفته با کنترل ها و ویژگی های کاربرپسند ارائه می شوند، بهترین دستگاه ها برای بسته بندی مایعات در صنایع در زمان کمتر و با نیروی کار کمتر هستند.

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام مایعات رقیق مانند انواع نوشیدنی ها، عرقیجات، نوشابه های گازدار، رفتاری شبه آب دارند که برای پرکردن این مواد داخل بطری از دستگاه پرکن مایعات کم غلظت استفاده می شود،
   در نظر داشته باشید که هر چقدر آپشن های دستگاه پرکن مایعات بیشتر و مکانیزه تر باشد، عواملی که به آنها اشاره شد بسیار چشم گیر تر می شود و این یعنی کار کمتر و درآمد بهتر.

  • امین سلطانی گفته:

   با سلام و عرض احترام تفاوت در مدل های مختلف دستگاه های پرکن مایعات ، زمان ساخت، اندازه دستگاه، روش عملکرد دستگاه ها و … از جمله مواردی هستند
   که بر روی قیمت انواع دستگاه پرکننده مایعات تاثیر می گذارند و همچنین برای اطلاع دقیق تر میتوانید با واتساپ 09128154102 در تماس باشید

 23. شهرام رحمتی گفته:

  سلام وقتتون بخیر انواع پر کردن خشک چیه؟لطف میکنید توضیح بدهید؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض ادب جهت پر کردن حجم مشخصی از مواد مختلف جامد مثل پودری و گرانولی میباشد.

 24. نادر احمدی گفته:

  سلام روز بخیر یه راهنمایی برای خرید میخواستم اگر امکان داره بفرمایید میشه دستگاه براساس قالب مدنظر ما باشه؟

  • امین سلطانی گفته:

   سلام و عرض احترام بله کاملا مطابق با نیاز و عملکرد و میزان تولیدی شما قابل اجرا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *