سوالات متداول

در دستگاه سیل معمولی تنها لبه ظرف دوخت می شود. در حالی که در دستگاه سیل وکیوم با امکان تزریق گاز، قبل از دوخت هوای داخل ظرف تخلیه می گردد و در صورت نیاز گاز ازت داخل ظرف تعبیع می گردد. این روش باعث افزایش ماندگاری و تازگی محصول می شود.

تنوع محصولاتی که می توان به وسیله دستگاه سیل وکیوم بسته بندی نمود بسار زیاد است. می توان مواردی مانند صیفی جات، میوه جات، خشکبار، حبوبات، خرما، گوشت و غیره اشاره کرد.

در دستگاه شیرینگ تونلی به دور محصولات نایلون ضخیم تر نسبت به دستگاه شیرینگ کابینی کشیده می شود. محصولات بزرگ تر را در عمل نمی توان با دستگاه شیرینگ کابینی بسته بندی نمود. مقاومت محصول شیرینگ شده توسط شیرینگ تونلی خیلی بیشتر از محصول شیرینگ شده توسط شیرینگ کابینی است. همچنین نحوه دوخت نایلون در شیرینگ تونلی نسبت به شیرینگ کابینی متفاوت است. 

در دستگاه شیرینگ تونلی به به وسیله دستگاه سیل وکیوم انواع ظروف پلاستیکی با اشکال مختلف گرد، مستطیل، مربع، بیضی و غیره در حجم ها و اندازه های متفاوت و نیز جنس های مختلف PP، PE ، PET و غیره را می توان بسته بندی نمود.

فعالیت شرکت سربلند در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی در بخش های غذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی با افتخار ساخت ایران می باشد. دستگاه سیل وکیوم، پرکن، شیرینگ پک برخی از دستگاه های تولیدی این مجموعه می باشد.

انواع مواد پودری با گرانول های مختلف در ادویه جات، پودرهای غذایی، شیمیایی، دارویی.

در این مجموعه دستگاه های دستی، نیمه اتومات و اتومات تولید می گردد. کارکردن با دستگاه اتومات به مراتب راحت تر و راندمان و بازدهی بالاتری برای فعالیت های اقتصادی به ارمغان می آورد.

بسته به نوع و مدل دستگاه به برق تک فاز یا سه فاز، کمپرسور هوا، ظروف بسته بندی، نایلون های مخصوص و البته خود محصول نیاز می باشد.

در این مجموعه آموزش کارکرد دستگاه به صورت رایگان در محل این مجموعه انجام می شود و نیز در صورت درخواست و نیاز در محل مشتری نیز آموزش انجام می گیرد.

نوع و مدل دستگاه های تولیدی شرکت سربلند به گونه ای است که کار کردن با آن ها به تخصص خاصی نیاز ندارد و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کند.

ظرفیت و سرعت تولید و بسته بندی در دستگاه سیل وکیوم دو قالب دو برابر دستگاه سیل وکیوم تک قالب است.

کلیه دستگاه های ساخت شرکت سربلند دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

کلیه دستگاه های تولیدی شرکت سربلند با افتخار ساخت ایران می باشد. همچنین از دغدغه های مدیریت شرکت سربلند حمایت از تولید کنندگان داخلی در راستای پیشرفت ایران عزیز می باشد.

اصولا بسته بندی با ایجاد ارزش افزوده بالا باعث جلوگیری از خام فروشی (ارزان فروشی) و در نتیجه کسب درآمد بالا می شود. همچنین در عصر جدید مراجعه و خواست مصرف کننده به محصولات بسته بندی شده بیشتر شده است.

دو مدل از دستگاه های تولیدی شرکت سربلند به صورت دستی و نیمه اتومات ساخته می شود که مخصوص کسب و کارهای خانگی و کارگاه های کوچک است.

مشتریان عزیز درصورت تمایل می توانند همه روزه از محل شرکت بازدید و دستگاه تولیدی این مجموعه را مشاهده نمایند.

مشتریان عزیز در صورت تمایل می توانند از طریق تماس با شماره تلفن های 02634722311 و 0912815102 مشاوره رایگان دریافت کنند. همچنین می توانند از طریق واتش اپ با مجموعه فروش شرکت سربلند ارتباط برقرار نمایند.

اگر سوال دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.