سوالات متداول

1. تفاوت دستگاه سیل معمولی با دستگاه سیل وکیوم با امکان تزریق گاز چیست؟

در دستگاه سیل معمولی تنها لبه ظرف دوخت می شود. در حالی که در دستگاه سیل وکیوم با امکان تزریق گاز، قبل از دوخت هوای داخل ظرف تخلیه می گردد و در صورت نیاز گاز ازت داخل ظرف تعبیع می گردد. این روش باعث افزایش ماندگاری و تازگی محصول می شود.

2. به وسیله دستگاه سیل وکیوم چه محصولاتی را می توان بسته بندی کرد؟

تنوع محصولاتی که می توان به وسیله دستگاه سیل وکیوم بسته بندی نمود بسار زیاد است. می توان مواردی مانند صیفی جات، میوه جات، خشکبار، حبوبات، خرما، گوشت و غیره اشاره کرد.

3. تفاوت دستگاه شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی در چیست؟

در دستگاه شیرینگ تونلی به دور محصولات نایلون ضخیم تر نسبت به دستگاه شیرینگ کابینی کشیده می شود. محصولات بزرگ تر را در عمل نمی توان با دستگاه شیرینگ کابینی بسته بندی نمود. مقاومت محصول شیرینگ شده توسط شیرینگ تونلی خیلی بیشتر از محصول شیرینگ شده توسط شیرینگ کابینی است. همچنین نحوه دوخت نایلون در شیرینگ تونلی نسبت به شیرینگ کابینی متفاوت است. 

4. به وسیله دستگاه سیل وکیوم چه ظروفی را می توان بسته بندی کرد؟

در دستگاه شیرینگ تونلی به به وسیله دستگاه سیل وکیوم انواع ظروف پلاستیکی با اشکال مختلف گرد، مستطیل، مربع، بیضی و غیره در حجم ها و اندازه های متفاوت و نیز جنس های مختلف PP، PE ، PET و غیره را می توان بسته بندی نمود.

5. فعالیت شرکت سربلند در چه زمینه است؟

فعالیت شرکت سربلند در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاه های بسته بندی در بخش های غذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی با افتخار ساخت ایران می باشد. دستگاه سیل وکیوم، پرکن، شیرینگ پک برخی از دستگاه های تولیدی این مجموعه می باشد.

6. دستگاه های بسته بندی - چه مواردی را بسته بندی می کند؟

انواع مواد پودری با گرانول های مختلف در ادویه جات، پودرهای غذایی، شیمیایی، دارویی.

7. آیا دستگاه های بسته بندی تمام اتوماتیک هستند؟

در این مجموعه دستگاه های دستی، نیمه اتومات و اتومات تولید می گردد. کارکردن با دستگاه اتومات به مراتب راحت تر و راندمان و بازدهی بالاتری برای فعالیت های اقتصادی به ارمغان می آورد.

8. ملزومات دستگاه های بسته بندی چیست؟

بسته به نوع و مدل دستگاه به برق تک فاز یا سه فاز، کمپرسور هوا، ظروف بسته بندی، نایلون های مخصوص و البته خود محصول نیاز می باشد.

9. آیا برای کار با دستگاه ها آموزش کافی ارائه می دهید؟

در این مجموعه آموزش کارکرد دستگاه به صورت رایگان در محل این مجموعه انجام می شود و نیز در صورت درخواست و نیاز در محل مشتری نیز آموزش انجام می گیرد.

10. آیا برای کار با دستگاه های بسته بندی تخصص خاصی مورد نیاز است؟

نوع و مدل دستگاه های تولیدی شرکت سربلند به گونه ای است که کار کردن با آن ها به تخصص خاصی نیاز ندارد و اپراتور به راحتی می تواند با دستگاه کار کند.

11. تفاوت دستگاه بسته بندی تک قالب و دو قالب در چیست؟

ظرفیت و سرعت تولید و بسته بندی در دستگاه سیل وکیوم دو قالب دو برابر دستگاه سیل وکیوم تک قالب است.

12. گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات چگونه است؟

کلیه دستگاه های ساخت شرکت سربلند دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

13. آیا دستگاه ها ساخت داخل کشور است؟

کلیه دستگاه های تولیدی شرکت سربلند با افتخار ساخت ایران می باشد. همچنین از دغدغه های مدیریت شرکت سربلند حمایت از تولید کنندگان داخلی در راستای پیشرفت ایران عزیز می باشد.

14. آیا به معقوله بسته بندی می توان بعنوان یک شغل پردرآمد حساب کرد؟

اصولا بسته بندی با ایجاد ارزش افزوده بالا باعث جلوگیری از خام فروشی (ارزان فروشی) و در نتیجه کسب درآمد بالا می شود. همچنین در عصر جدید مراجعه و خواست مصرف کننده به محصولات بسته بندی شده بیشتر شده است.

15. آیا دستگاه های بسته بندی با کاربرد محیط های کوچک و غیر صنعتی موجود است؟

دو مدل از دستگاه های تولیدی شرکت سربلند به صورت دستی و نیمه اتومات ساخته می شود که مخصوص کسب و کارهای خانگی و کارگاه های کوچک است.

16. آیا می توان دستگاه های تولید شده توسط شرکت را از نزدیک دید؟

مشتریان عزیز درصورت تمایل می توانند همه روزه از محل شرکت بازدید و دستگاه تولیدی این مجموعه را مشاهده نمایند.

17. برای مشاوره و طرح سوالات مربوط به ماشین آلات بسته بندی از چه طرقی می توان اقدام کرد؟

مشتریان عزیز در صورت تمایل می توانند از طریق تماس با شماره تلفن های 02634722311 و 0912815102 مشاوره رایگان دریافت کنند. همچنین می توانند از طریق واتش اپ با مجموعه فروش شرکت سربلند ارتباط برقرار نمایند.

اگر سوال دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.