لیست قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی

قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی

دستگاه بسته بندی صنعتی، امروزه یکی از نیازهای اساسی تمامی خطوط تولید مواد غذایی، شیمیایی و غیره به شمار می آید. چرا که بسته بندی محصولات در کنار کیفیت تولید، همواره یکی از عوامل مهم در بازاریابی و میزان فروش آن محسوب می شود. به گونه ای که محصولات فاقد بسته بندی در بازار از اعتبار چندانی برخوردار نیست. به طور کلی دستگاه بسته بندی به نوعی از دستگاه ها گفته می شود که به منظور پک کردن محصولات به صورت خودکار یا  نیمه خودکار به کار می رود.

مهمترین دلایل استفاده از این دستگاه های بسته بندی محافظت از محصولات تولیدی در برابر عوامل مختلف مانند ضربه، رطوبت، نور خورشید،گرما و غیره می باشد. علاوه بر این بسته بندی محصولات تولیدی امکان حمل و نقل آسان و ارائه اطلاعات کامل به مشتریان را نیز مهیا می سازد.

خروجی دستگاه های بسته بندی، اصولا به شکل های مختلف مانند جعبه، بسته، بسته های حباب، کیسه های نایلونی، کاغذی و غیره است.

قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی

کاربردهای متفاوت دستگاه بسته بندی صنعتی، منجر به تنوع بسیار بالا و پیشرفت آن شده است. این دستگاه ها  بسته به نوع محصول تولیدی، سرعت تولید، ماهیت محصول، وزن، ابعاد و غیره در انواع مختلفی مانند، دستگاه بسته بندی اتوماتیک، دستگاه بسته بندی مواد غذایی، دستگاه بسته بندی خانگی، دستگاه سیل وکیوم، شیرینگ پک، دستگاه سلفون کش و غیره طراحی و تولید شده اند.

ممکن است برای شما هم سوال باشد که قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی به چه عواملی وابسته است؟ از جمله این پارامترها می توان به قطعات به کار گرفته شده در ساخت ماشین، برند دستگاه، ظرفیت ورودی، نوع برق مصرفی در دسترس، ظرفیت دستگاه بسته بندی و غیره اشاره کرد. علاوه بر موارد ذکر شده قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی به نوع محصولی که قصد بسته بندی آن را دارید، نیز بستگی دارد.

 

دستگاه بسته بندی اتوماتیک

 

دستگاه بسته بندی اتوماتیک

دستگاه بسته بندی اتوماتیک یکی از دستگاه های پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد که به منظور کشیدن نوار پلاستیکی در اطراف محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه ها برخلاف دستگاه های تسمه کشی، بسته بندی محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. این دستگاه همچنین دارای مزایایی همچون قابلیت تنظیم فشار حین بسته بندی، جمع و فشرده نمودن محصولات بسته، برقرار تعادل در چیدمان کالاها و جلوگیری از فشار وارد شده هنگام چیدمان کالاها در انبار می باشد.

دستگاه بسته بندی اتوماتیک، جهت بسته بندی انواع مواد غذایی، دارویی و کشیدن نوار در اطراف انواع قوطی ها و آب میوه ها نیز به کار می رود. این دستگاه دارای مدل های مختلف در انواع سایزهای بزرگ و کوچک می باشد که صاحبان کارگاه های تولیدی می توانند بر حسب نیاز و حجم تولیدی آن را خریداری نمایند.

 

دستگاه بسته بندی اتومات

 

قیمت دستگاه بسته بندی اتوماتیک

موضوع قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید برای مخاطبان این حوزه می باشد. همانطور که عنوان شد، قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی به ویژگی ها و نوع کارکرد آن ها بستگی دارد.

اگر نگاهی به نوع بهره وری و قطعات به کار رفته در دستگاه بسته بندی اتوماتیک بیندازید، به تفاوت قیمت این نوع  از دستگاه های بسته بندی نسبت به دیگر دستگاه ها پی خواهید برد. کلیدی ترین تفاوت دستگاه بسته بندی اتوماتیک، عدم نیاز به اپراتور، سرعت و حجم بالای بسته بندی آن می باشد.

همین عامل موجب افزایش قیمت دستگاه بسته بندی اتوماتیک، نسبت به دیگر دستگاه های نیمه اتوماتیک شده است.

مرکز فروش دستگاه بسته بندی در تهران
دستگاه شیرینگ پک تولیدی سربلند

دستگاه بسته بندی خانگی

اگر به دنبال کسب و کاری پر درآمد در منزل هستید، دستگاه بسته بندی خانگی می تواند انتخابی عالی برای شما باشد. این نوع از دستگاه بسته بندی صنعتی، نیازی به اختصاص هزینه بالایی ندارد و افراد می توانند با حداقل سرمایه ممکن اقدام به راه اندازی آن نمایند.

دستگاه بسته بندی خانگی به نوعی از ماشین آلات صنعتی گفته می شود که به منظور استفاده و بسته بندی محصولات در محیط های کوچک و کارگاهی به کار می روند. این دستگاه مانند دیگر دستگاه های بسته بندی به برق سه فاز نیاز نداشته و اپراتور به تنهایی توانایی بسته بندی را دارد.

این وسیله همچنین قابلیت حمل و نقل آسان داشته و از لحاظ حجم و اندازه کوچک است. دستگاه بسته بندی خانگی، دارای انواع متنوعی با کاربردهای مختلف است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیسه پرکن.
 • دستگاه ساشه.
 • دستگاه بسته بندی تک نفره.
 • دستگاه بسته بندی خشکبار و تنقلات.
 • دستگاه شیرینگ پک.
 • دستگاه پرکن پودری.
 • دستگاه بسته بندی سلفون کش.

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

 

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی

دستگاه بسته بندی خانگی، دارای انواع مختلفی است که هر یک با عملکرد و شیوه خاصی عمل بسته بندی را انجام می دهند. قیمت دستگاه بسته بندی خانگی همچون قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

به طور کلی عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه بسته بندی خانگی شامل موارد زیر است.

 • عملکرد دستگاه: یکی از موضوعات اساسی در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی خانگی، عملکرد دستگاه می باشد. دستگاه هایی که عملکرد و بازده بالایی دارند، امکان بسته بندی را با سرعت بالا فراهم می کنند.
 • سرعت بسته بندی: سرعت بسته بندی، وجه مشترک قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی و خانگی است. به گونه ای هر چه سرعت دستگاه بالاتر باشد، میزان تولیدات نیز افزایش خواهد یافت.
 • کاربری آسان: کاربری آسان و راحت در کنار عملکرد قوی دستگاه، فاکتوری تاثیرگذار در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی خانگی می باشد.
 • میزان توان تولید.
 • میزان مصرف دستگاه.
 • تعداد محصولاتی که دستگاه توانایی بسته بندی آن را دارد.

 

قیمت دستگاه بسته بندی خانگی
پرکن مایعات دستگاه بسته بندی تولیدی سربلند

  

دستگاه بسته بندی مواد غذایی

در حقیقت دستگاه بسته بندی مواد غذایی به ماشین آلاتی گفته می شود که دارای توان و کیفیت بالا به منظور بسته بندی مواد غذایی می باشد. مهمترین هدف این دستگاه ها فراهم نمودن شرایطی پایدار به منظور نگهداری از مواد غذایی در شرایطی مطلوب و بهداشتی است.

در دستگاه های بسته بندی مواد غذایی، تمامی فرآیندهای تغذیه از جمله شستشو، تخلیه، تمیز و خشک کردن، برچسب گذاری، دربندی، هندلینگ انتهای خط و غیره می تواند انجام گردد. به طور کلی دستگاه بسته بندی مواد غذایی، به دو دسته دستگاه بسته بندی صنعتی و خانگی تقسیم می شود.

دستگاه بسته بندی مواد غذایی صنعتی، شامل:

 1. دستگاه بسته بندی توزین دار.
 2. دستگاه های بسته بندی حجمی.
 3. دستگاه بسته بندی مواد پودری.
 4. ماشین آلات صنعتی کیسه پرکن.
 5. ماشین آلات صنعتی پرکن مایعات و مواد غلیظ.
 6. دستگاه سیل وکیوم
دستگاه بسته بندی صنعتی
دستگاه بسته بندی سیل وکیوم تولیدی سربلند

از جمله دستگاه های بسته بندی مواد غذایی در صنایع خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دستگاه بسته بندی دوخت پلاستیک، پدالی، ریلی.
 2. دستگاه تاریخ زن.
 3. دستگاه های بسته بندی وکیوم.

 

قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی

اظهار نظر کلی در مورد قیمت دستگاه های بسته بندی صحیح نمی باشد و نمی توان به طور قطعی یک هزینه مشخص برای آن اعلام نمود. قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی مانند قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی به دلیل تعدد فراوان مدل ها به صورت ثابت نمی باشد.

ممکن است برای شما هم سوال باشد که دلیل اختلاف قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی چیست؟

به طور کلی اصلی ترین دلایل تفاوت قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی، وابستگی زیادی با موارد زیر دارد:

 1. نوع دستگاه بسته بندی مواد غذایی.
 2. مقدار وزن قابل بسته بندی توسط دستگاه.
 3. نوع محصول بسته بندی شده دستگاه.
 4. جنس و قطعات به کار رفته.
 5. قابلیت تاریخ زنی دستگاه بسته بندی.
 6. اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه.

قیمت دستگاه بسته بندی مواد غذایی

 

 

دستگاه سیل وکیوم

از دیگر انواع دستگاه بسته بندی صنعتی می توان به دستگاه سیل وکیوم اشاره کرد که با روش وکیوم نمودن، توانایی بسته بندی انواع محصولات در ظروف مختلف را دارد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که با تخلیه هوا داخل بسته و تزریق گازهای نگهدارنده از هرگونه تغییر شکل، طعم، رنگ جلوگیری می نماید. مهمترین تفاوت دستگاه سیل وکیوم با دیگر دستگاه های بسته بندی قابلیت نصب پمپ وکیوم بر روی دستگاه می باشد. این دستگاه همچنین دارای ویژگی هایی همچون امکان نصب سیستم های گاز، تاریخ زن و پمپ وکیوم، توانایی بسته بندی ابعاد مختلف ظروف پلاستیکی، توان برق مصرفی مختلف، قابلیت طراحی قالب های گوناگون است. دستگاه سیل وکیوم دارای انواع مختلفی می باشد که تمامی حوزه های کسب و کار را پوشش می دهد. به طور کلی انواع این دستگاه ها عبارتند از:

 • سیل وکیوم اتوماتیک خطی.
 • دستگاه سیل وکیوم کشویی.
 • دستگاه سیل وکیوم روتاری.
 • سیل وکیوم حرارتی.
 • سیل وکیوم فروشگاهی.
 • دستگاه سیل وکیوم حرارتی.

شرکت های تولید کننده ماشین آلات بسته بندی

قیمت دستگاه سیل وکیوم

در حالت کلی قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی و سیل وکیوم بر اساس ویژگی ها و قابلیت های آن تعیین می گردد. به طور کلی پارامترهای تاثیرگذار در قیمت دستگاه سیل وکیوم عبارتند از:

 • عملکرد و سرعت دستگاه.
 • قدرت و راندمان وکیوم.
 • میزان مصرف انرژی و بازدهی دستگاه سیل وکیوم.
 • جنس بدنه دستگاه وکیوم.
 • سیل کردن و قابلیت دستگاه به صورت اتوماتیک یا صنعتی.
 • ایستاده یا رومیزی بودن سیل وکیوم.
 • قابلیت دستگاه وکیوم در سایزهای مختلف.

علاوه بر موارد ذکر شده، قیمت انواع مدل های دستگاه سیل وکیوم با هم متفاوت است. به گونه ای که دستگاه سیل وکیوم خانگی به دلیل ابعاد و سادگی ساخت آن همواره جزو ارزان ترین مدل های این دستگاه به شمار می آید. با بررسی هر یک از این پارامترها در هنگام خرید، به راحتی به تفاوت های اساسی آنان پی می برید.

عوامل موثر در قیمت دستگاه بسته بندی

سربلند

خوشبختانه در سال‌های گذشته تولید و استفاده از محصولات بسته بندی در کشورمان، با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو گردیده است. این استقبال پس از شیوع و همه گیری بیماری کرونا، سبب گردیده است که صنعت دستگاه بسته بندی از انحصار برندهای خارجی خارج گردد. تولیدکنندگان داخلی این فرصت را پیدا کردند. با محصولاتی مرغوب و با کیفیت وارد عرصه‌ی رقابت شوند.

مجموعه سربلند مجموعه‌ای‌ست که با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به تولید انواع دستگاه بسته بندی از جمله دستگاه سیل وکیوم (دستگاه سیل وکیوم روتاری، دستگاه سیل وکیوم اتومات، دستگاه سیل وکیوم کشویی)، دستگاه پرکن مایعات (دستگاه پرکن مایعات اتومات، دستگاه پرکن مایعات خطی، دستگاه پرکن مایعات 4 نازله، دستگاه پرکن مایعات غلیظ)، استرچ پالت، شیرینگ پک، لیبل شیرینگ، میکسر پودر و دستگاه بسته بندی سبزی کرده است. سربلند قصد دارد علاوه بر حمایت از شعار تولید ملی، فرآیند توزیع دستگاههای بسته بندی را برای تولیدکنندگان مواد غذایی، دارویی و صنعتی آسان کند. علاوه براین فرآیند خرید دستگاه بسته بندی ایرانی را برای مشتریان راحت تر نماید. ایجاد فضایی برای توزیع انواع دستگاه های بسته بندی، با در نظر گرفتن نیاز و قدرت خرید مشتریان، مهم‌ترین دغدغه‌ی مجموعه‌ی تولیدی سربلند است.

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط
شرکت سربلند شامل ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشند و آموزش کار با دستگاه ها توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه های بسته بندی موادغذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره 02634826311 – 09128154102 تماس حاصل فرمایید و یا برای درخواست مشاوره از طریق فرم "صفحه تماس با ما" اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *