کارآفرینی بسته بندی سبزیجات

کارآفرینی و راه اندازی بسته بندی سبزیجات

کار آفرینی در زمینه مواد غذایی همیشه از مواردی بوده که می توان گفت با ریسک کمتری نسبت به سایر حوزه ها همراه بوده است. نیاز بازار به سبزی بهداشتی و بسته بندی شده موجب گردیده تا فعالیت در زمینه بسته بندی سبزی به ویژه از سال های اخیر بیش تر شود. به طوری که امروزه همه ما به طور مثال سبزی خوردن بسته بندی شده را در فروشگاه ها می بینیم و ترجیح می دهیم آن ها خریداری کنیم. حال برای آشنایی با یک کارآفرین حوزه بسته بندی سبزی و کسب اطلاعات مفید در رابطه با کارآفرینی بسته بندی سبزیجات و نیز دستگاه های بسته بندی در این مقاله با ما همراه باشید.

کار آفرینی بسته بندی سبزیجات

سبزی پاک کردن امروزه یکی از کارهایی است که خیلی از خانم های خانه دار دیگر وقتی برای آن ندارند. اما یکی از بانوان شهرضایی با راه اندازی کارگاه بسته بندی سبزی این مسئله را حل کرده است.

او می گوید به فکرم رسید یک کارگاه بسته بندی سبزی راه اندازی کنم که با این کار تعداد زیادی خانم می توانستند درآن جا کار کنند. ایشان با این کار خود کارآفرینی بسته بندی سبزیجات را راه اندازی کرده است.

"</p

کارآفرینی بسته بندی سبزیجات

این خانم جوان در ابتدا فعالیت خود را با یک کارگاه کوچک شروع نموده است. در آغاز کار روزانه به طور میانگین حدودا 300 بسته تولید داشته اند. با توجه به شرایط آن زمان همه این 300 بسته در همان شهر توزیع میشده است.

آن واحد بسته بندی سبزی با تلاش و پشتکار و البته صبر هم اکنون توانسته است ظرفیت تولیدشان را 10 برابر کنند. به طوری که به ظرفیت تولید روزانه 3000 بسته رسیده اند.

افرادی که در آن تولیدی مشغول فعالیت هستند اکثرا خانم هستند. البته برای برخی از کارهایی که امکان انجامشان برای خانم ها مقدور نیست از نیروی آقا استفاده می شود.

نظر کارکنان کارگاه بسته بندی سبزی

به طور نمونه نظر یکی از خانم هایی که در آن واحد مشغول کار است راجع به آن جا به این صورت می باشد:

من حدودا به مدت یک سال هست که در این جا مشغول به کار هستم و از کسانی که این واحد را راه اندازی کرده اند تشکر می کنم. محیط کار آروم و خوبی است و خیلی راضی هستم.

نظر خانم دیگری از نیروهای آن واحد تولیدی:

من به مدت ده ماه است که اینجا کار می کنم. واقعا از محیط کارم راضی هستم و البته من دانشجو هم هستم.

نظر فرد خانم دیگر: الحمدلله این واحد کمک زندگی و خرج و مخارجمان هست و الحمدالله صاحب کارمان هم خیلی خوبه و خیلی ازش راضی هستیم.

نظر شخص خانم بعدی:

چند تا خانم هستیم میاییم اینجا سر کار. از کارمون هم راضی  هستیم و خیلی هم خوبه.

کارآفرینی بسته بندی سبزی

بسته بندی سبزی

این کارگاه به عنوان یک کارآفرینی بسته بندی سبزیجات محصول خودش را به شهر ها و استان های مختلف صادر می کند. تهران، اصفهان، شیراز، یاسوج، آباده و شاهین شهر مقصد بسته های تولیدی این واحد بسته بندی سبزی می باشد. همچنین کماکان توزیع محصولات در شهرضا ادامه دارد.

افزایش ظرفیت تولید کارآفرینی بسته بندی سبزی

مدیر عامل این کارگاه از مسئولان در خواست دارد تا با پشتوانه مالی و سرمایه کافی بتواند کارگاه خود را به کارخانه تبدیل نماید. با این کار امکان تولید و بسته بندی محصولات بیش تری را دارد. با اجرای این امر به طور میانگین امکان استخدام 300 نفر وجود دارد.

امروزه در شهرضا بیش از 10 واحد بسته بندی سبزی و سالاد فعالیت دارند. در حال حاضر بیش از 500 نفر از خانم های اهل شهرضا در واحد های تولید و بسته بندی در حوزه های مختلف این شهر فعالیت دارند.

حمایت از این قشر می تواند به تولید ملی کمک بسزایی نماید و اشتغال بانوان را افزایش دهد.

روش های بسته بندی سبزی

بهترین روش برای بسته بندی سبزی استفاده از سیل وکیوم می باشد. دستگاه سیل وکیوم انواع مختلفی دارد. مانند نیمه اتومات کشویی و روتاری و همچنین اتومات خطی. مجموعه سربلند تولید کننده دستگاه های بسته بندی افتخار این را دارد که برای فعالیت در زمینه بسته بندی سبزی در کنار شما بوده است.

به طوری که بسیاری از بسته های سبزی که در فروشگاه ها مشاهده می نمایید به وسیله دستگاه های تولید شده در مجموعه سربلند بسته بندی شده اند.

برای بسته بندی سبزی در مرحله اول باید سبزی با کیفیت را از میادین تره بار تهیه کرد. البته اگر خودتان زمین کاشت سبزی داشته باشید و محصول کاشت شده خودتان را برداشت کنید یک مقدار سود هم از آن محل عایتان خواهد شد. گرچه مهم ترین مسئله کیفیت سبزی است.

بیش تر بخوانید: آشنایی با صفر تا صد بسته بندی سبزی

با انتقال سبزی به کارگاه، ابتدا سبزی ها به چند روش گل زدایی و شست و شو می شوند. بعد از پاک کردن سبزی و جدا کردن قسمت های خراب آن، به بسته بندی سبزی می رسیم.

این کار به وسیله دستگاه های سیل وکیوم انجام می گیرد. باید به این نکته اشاره کرد که ظاهر بسته بندی بسیار اهمیت دارد. چرا که برای انتخاب شدن بسته توسط مصرف کننده و خریدار علاوه بر کیفیت محصول و قیمت، ظاهر بسته نیز باید جذاب باشد.

دستگاه سیل وکیوم سبزی

دستگاه سیل وکیوم سبزی

 

سعی کنید برای ظاهر بسته بندی سبزی خود از متخصصان طراح گرافیک مشاوره بگیرید و با این کار راه اندازی خط تولید بسته بندی سبزی خود را به شکل بهتری انجام دهید.

قیمت دستگاه بسته بندی سبزی خوردن

با توجه به توضیحات بالا مشخص گردید که برای کار کردن در زمینه بسته بندی سبزی به دستگاه نیاز داریم. البته قابل ذکر است که قیمت دستگاه بسته بندی سبزی خوردن با قیمت دستگاه بسته بندی سبزی خورشتی تفاوتی ندارد.

خرید دستگاه بسته بندی سبزی

مجموعه سربلند تولید کننده دستگاه های بسته بندی آماده است تا برای شروع یک کارآفرینی بسته بندی سبزیجات در کنار شما باشد. می توانید از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دستگاه های ساخته شده در مجموعه سربلند تولید کننده دستگاه های بسته بندی همگی دارای یک سال گارانتی معتبر و 15 سال خدمات پس از فروش معتبر می باشد. به وسیله ارتباط با کارشناسان فروش ما می توانید لیست قیمت دستگاه های بسته بندی سبزی را دریافت نمایید.

امیدواریم شما هم یکی از مشتریان ما باشید و در کنار هم به موفقیت های بالاتر برسیم.

 

کلیه ماشین آلات تولید شده توسط
شرکت سربلند شامل ۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشند و آموزش کار با دستگاه ها توسط متخصصان این شرکت صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه های بسته بندی موادغذایی، بهداشتی، دارویی و صنعتی و اطلاع از قیمت ماشین آلات می توانید با کارشناسان فروش شرکت به شماره 02634826311 – 09128154102 تماس حاصل فرمایید و یا برای درخواست مشاوره از طریق فرم "صفحه تماس با ما" اقدام نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *